fbpx
 • Home
 • Tabletki na odchudzanie Goji Berry 500 – opinie i cena 2022
goji berry 500

Goji Berry 500 to popularne tabletki na odchudzanie, których skład oparty jest przede wszystkim na jagodach goji. 

Jest to świetna alternatywa dla syntetycznych spalaczy tłuszczu, powszechnie stosowanych w środowisku osób odchudzających się. Preparat ten stworzony jest w 100% z naturalnych składników.

Jak działają kapsułki Goji Berry 500?

Warto wspomnieć, że tabletki oprócz posiadania właściwości odchudzających, dostarczają organizmowi wiele witamin i związków usprawniających fizjologię ciała.

Działanie, które wywołuje suplement diety jest zasługą wyciągu z chińskiej rośliny, która znana jest na całym świecie ze swojego dobroczynnego wpływu wspomagającego odchudzanie ( pomysły na koktajle, do których można dodać goji ).

owoce goji

nasiona-goji

Goji Berry 500 to źródło zdrowych tłuszczów. Ze względu na swoją zawartość nienasyconych tłuszczów oraz kwasów omega 3 zaleca się ich dzienne spożycie w celu wyregulowania fizjologii organizmu.

Kapsułki wykonano z naturalnego wyciągu, bez obecności chemii, która by mogła działać negatywnie na ludzki aparat zdrowia.

Z powodu obecności witaminy C spożywanie owoców zaleca się w szczególności późną jesienią i zimą, kiedy to dochodzi do masowych zachorowań na grypę. Jest to naturalna alternatywa dla tabletek.

Jako największą zaletę jagód goji wymienia się obecność w nich bioaktywnego kompleksu polisacharydowego( LBP ), który po wieloletnich badaniach udowonił, że : 

 • hamuje rozwój nowotworów
 • stymuluje układ immunologiczny
 • ma właściwości przeciwutleniające
 • wpływa na pamięć, udoskonala koncentrację
 • prozdrowotne działania na rejony wątroby i trzustki
 • polepsza wzrok

Skład i dawkowanie

Zawartość składników w tym suplemencie oblicza się badając stosunek substancji. I tak, użyte zostały dwa czynniki : jagody berry na odchudzanie oraz zielona herbata. Stosunek zawartości to 4:1.

Suplement wymaga użycia długoterminowego, przez conajmniej trzy miesiące. Taki okres czasu jest niezbędny, jeśli chcemy ujrzeć klarowne efekty. Wyciąg przyjmujemy dwa razy dziennie, musi się to odbywać po zjedzonym posiłku. 

Najlepsze i najszybsze efekty da nam stosowanie kapsułek w obecności zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

PLUSY I MINUSY

 • środek w 100 % naturalny
 • brak skutków ubocznych
 • hamuje apetyt
 • do kupienia wyłącznie online

Owoce goji

Od ponad 2500 lat stosowane w tradycyjnej chińskiej medycynie, gdyż zawierają 18 aminokwasów, w tym 8 takich, które nie są wytwarzane przez ludzki organizm. 

Ze względu na swoje działanie, coraz więcej ludzi chce kupić nasiona goji, aby zasadzić roślinę we własnym ogródku i czerpać z niej korzyści.

Jagody goji zawierają :

 • witaminę C,
 • witaminy z grupy B,
 • potas,
 • żelazo,
 • fosfor,
 • cynk,
 • selen.

Są także świetnym źródłem :

 • białka,
 • kwasów omega 3,
 • nienasyconych tłuszczów.

Skąd wzięła się nazwa ?

Orientalna nazwa jest zrozumiała ze względu na egzotyczne pochodzenie rośliny. W Polsce jednak możemy posługiwać się nazwą kolcowój szlachetny.

Warto wiedzieć: nazwa goji odnosi się do szczepu tylko tybetańskiego, jednakże jest oficjalna nazwą handlową, stąd jagody możemy kupić pod tą nomenklaturą. 

Suszone jagody goji - smak

Jeżeli chodzi o odczucia smakowe, to owoce te charakteryzują się kwaśnym odczuciem. 
Wiele osób przyrównuje je do żurawiny.

To prawda, wygląd mają praktycznie identyczny. Poznamy je jednak po charakterystycznej cierpkości i mniejszej zawartości cukru.

Jagody goji a odchudzanie

Owoce nie działają bezpośrednio na spalanie tkanki tłuszczowej, ale zawarte w nich bogactwo składników stymuluje organizm do gubienia zbędnych kilogramów.

Spożywanie ich bezpośrednio lub jako składnik potraw powodują, że imitują uczucie sytości, dzięki czemu zjadamy mniej. Ponadto, nie powodują podwyższenia poziomu cukru we krwi. 

Jest to ewenement, gdyż każdy zjadany przez nas owoc posiada fruktozę, która jest cukrem przenikającym do układu krwionośnego (1).

Jagody goji na odchudzanie to świetna alternatywa dla osób stosujących dotychczas same chemiczne środki. Tabletki goji berry 500 i ich suplementacja pomoże nam się przygotować na sezon bikini, czy polepszyć samopoczucie dzięki utracie zbędnych kilogramów.

Tabletki goji berry - opinie

Na podstawie przeprowadzonych badań nad suplementacją tego ekstraktu, powstało wiele opinii.

Można przebierać w opisach pozytywnych wrażeń, jakie wywołało zażywanie kapsułek. Jeżeli przestrzega się wymagań, można osiągnąć spektakularne efekty.

Gojiberry500 cena - gdzie kupić?

Najpewniejszym źródłem zakupów będzie strona producenta link tutaj. Biorąc pod uwagę fakt, że mało która apteka proponuje ten suplement, zakupów warto dokonywać online i odrazu decydować się na większe pakiety ( kurację musimy prowadzić conajmniej 3 miesiące, a więc spory okres czasu przy dawkowaniu 2 kapsułek dziennie ) .

Indywidualne dopasowanie 

Strona internetowa producenta udostępniła ankietę, po której wypełnieniu na podstaiwie logarytmu dochodzi do dopasowania prepratu wedle indywidualnych potrzeb.

I tak, gdy podamy swój wiek i efekty, które chcemy osiągnąć, zostanie do nas dobrany odpowiedni środek.

suszone jagody goji

Jak jeść jagody goji, żeby schudnąć?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań na forach internetowych. Można je jeść suszone i na surowo, podobnie jak rodzynki.

Warto wiedzieć: pamiętajmy jednak o umiarze, ponieważ są wysokokaloryczne i spożywanie w nadmiarze zaszkodzi, nie doprowadzając do utraty wagi.

A co jeżeli nie smakuje nam smak owoców a mimo to chcemy je stosować? W takim wypadku niezbędne będzie włączenie jagód do naszego codziennego jadłospisu.

Kuchnia

Wiele ludzi wykorzystuje posmak ziołowy tych jagód do przyprawiania dań. Pierwotnie zastosowała je kuchnia chińska, gdzie były gotowane. Stanowią świetny dodatek do wywarów, ryżu i makaronu.

Należy pamiętać, że goji to nie tylko właściwości odchudzające. Stanowią one swego rodzaju bombę energetyczną, a ich prozdrowotne działanie zostało docenione bardzo późno na zachodzie.

 W Chinach stosowana od ponad 2,5 tys lat, Europa dowiedziała się o nich niedawno. Powinniśmy jak najbardziej wykorzystać potencjał egzotycznej rośliny.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}