fbpx
 • Home
 • African Mango : właściwości, cena i opinie 2022 – Afrykańskie Mango
African mango.

African mango to popularne obecnie suplementy diety wspomagające odchudzanie, stworzone na bazie pestek afrykańskiego mango.

Skutecznie pomagają w utracie nadmiaru kilogramów osobom, którym stosowanie diety nie przyniosło pożądanych rezultatów. 

Stworzone w 100% na bazie naturalnych składników są bezpieczne dla zdrowia, a przy tym dostarczają organizmowi wielu niezbędnych witamin oraz mikroelementów.

Kapsułki African Mango to doskonała i zdrowa alternatywa dla wielu innych środków na odchudzanie.


african mango

Jak działają kapsułki African Mango?

Dzięki wysokiej zawartości wielu składników odżywczych, African Mango wpływa na funkcje organizmu, takie jak m.in. metabolizm, praca serca i gospodarki hormonalnej.

 • Zmniejszenie łaknienia
 • Obniżanie cholesterolu
 • Regulacja poziomu glukozy
 • plus
  Duża zawartość błonnika
mango

Wyciąg z nasion afrykańskiego mango ma silne właściwości redukujące poziom cholesterolu w organizmie. Dzięki temu, aby dostarczyć energii, organizm zmuszony jest do czerpania z własnych zapasów tłuszczu. Ponadto ekstrakt z afrykańskiego mango skutecznie poprawia pracę serca.

Jedną z cennych zalet owocu afrykańskiego mango jest również jego wpływ na poziom cukru we krwi. Spowolnienie wchłaniania cukru pozwala na zachowanie sytości przez długi czas.

Afrykańskie mango to doskonałe źródło wielu witamin i substancji odżywczych. Obfituje ono między innymi w błonnik, który doskonale przyspiesza metabolizm.

PLUSY I MINUSY

 • hamuje apetyt
 • nie występują skutki uboczne
 • skutecznie spala tkankę tłuszczową
 • plus-circle
  100% naturalny
 • plus-circle
  zwiększa poziom energii
 • do kupienia wylacznie przez Internet
 • minus-circle
  nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią

Właściwości afrykańskiego mango

Afrykańskie mango (Irvingia gabonensis) to roślina występująca na terenach Kamerunu. Od wielu lat była stosowana w celu obniżania łaknienia, co pomagało ludziom w okresach braków żywności. Owoc ten posiada wiele zalet, w tym silne właściwości odchudzające.

Źródło zdrowych tłuszczy

Afrykańskie mango obfituje także w wiele dobrych tłuszczy, niezbędnych do prawidłowego rozwoju mięśni i funkcjonowania organizmu. Zawiera ono między innymi kwas oleinowy i palmitynowy.

Właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne

Nasiona afrykańskiego mango oprócz działania odchudzającego, wykazują również właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz antybakteryjne.

Brak skutków ubocznych

Jedną z cech afrykańskiego mango, dzięki której produkowane z jego nasion kapsułki są chętnie stosowane przez wielu ludzi, jest brak skutków ubocznych. Pomimo znacznego wpływu na organizm, owoc ten nie powoduje żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Jest to w 100% bezpieczna dla zdrowia metoda walki z nadwagą

African Mango - skład

sklad mango

Wyciąg z nasion afrykańskiego mango ma silne właściwości redukujące poziom cholesterolu w organizmie. Dzięki temu, aby dostarczyć energii, organizm zmuszony jest do czerpania z własnych zapasów tłuszczu.

Ponadto ekstrakt z afrykańskiego mango skutecznie poprawia pracę serca.

Warto wiedzieć: jedną z cennych zalet owocu afrykańskiego mango jest również jego wpływ na poziom cukru we krwi. Spowolnienie wchłaniania cukru pozwala na zachowanie sytości przez długi czas.

Afrykańskie mango to doskonałe źródło wielu witamin i substancji odżywczych. Obfituje ono między innymi w błonnik, który doskonale przyspiesza metabolizm.

Efekty działania kapsułek African Mango

Zażywając tabletki African Mango już po kilku dniach stosowania można zauważyć zadowalające efekty. Niemniej jednak długość kuracji zależy przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji.

 • przyspieszenie metabolizmu
 • obniżenie apetytu
 • szybkie spalanie tłuszczu
 • plus
  poprawa kondycji
 • plus
  zwiększenie energii
 • plus
  lepsze trawienie
dieta

Jak stosować African Mango?

Zalecane dawkowanie preparatu to od 2 do 4 kapsułek dziennie. Należy przyjmować je razem z posiłkiem, jednorazowo 1-2 tabletki.

Dawkę należy jednak ustalać indywidualnie w zależności od stopnia nadwagi, najlepiej przy konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. 

Warto wiedzieć: w razie jakichkolwiek wątpliwości, do każdego opakowania kapsułek dołączona jest ulotka.

Opinie African Mango (lekarzy i konsumentów)

African Mango to preparat uznawany zarówno przez konsumentów, jak i lekarzy.

W 2009 roku przeprowadzono stosowane badania mające na celu potwierdzenie skuteczności afrykańskiego mango.

 Badaniu zostały poddane dwie grupy osób zmagających się z nadwagą, przy czym jedna z grup przyjmowała placebo, a druga owoc afrykańskiego mango.

Ci, którzy spożywali owoc, schudli średnio 12,5 kilograma w zaledwie 10 tygodni 

Warto wiedzieć: wiele pozytywnych opinii na temat preparatu można przeczytać również na każdym forum internetowym.

African Mango cena - Gdzie kupić?

Preparat African Mango jest dostępny bezpośrednio na stronie producenta, w niektórych sklepach internetowych oraz aptekach.

Jednak ze względu na to, iż mało która apteka oferuje ten specyfik, najlepszym rozwiązaniem jest zakup za pośrednictwem Internetu.

Cena preparatu to około 150 zł za 60 kapsułek.

Podsumowanie

African Mango wszedł na polski rynek stosunkowo niedawno i zdążył już zyskać wiele pozytywnych opinii.

Jest to jeden z naturalnych suplementów wspomagających odchudzanie, którego właściwości pozytywnie wpływają na cały organizm.

Warto wiedzieć: zażywając kapsułki African Mango można liczyć na szybkie efekty, a w połączeniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną, uzyskanie wymarzonej sylwetki nie będzie już stanowić najmniejszego problemu.

Ważną jego zaleta jest również to, iż podczas stosowania nie występują żadne skutki uboczne, gdyż produkt jest całkowicie naturalny.

logo
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}